Atskleiskite savo komandos potencialą
Organizuojame vidinius mokymus, atliepiančius individualius jūsų įmonės ar komandos poreikius. Teikdami paslaugas remiamės naujausiomis mokslo žiniomis ir pasauline patirtimi, dalinamės profesionaliomis ekspertinėmis įžvalgomis ir sprendimais, siekiame, kad klientas gautų inovatyvias bei pažangias praktikas. Teikdami paslaugas orientuojamės į kliento patiriamą darbo kartu malonumą, dirbame su dideliu atsidavimu darbui ir rezultatui. Įsipareigojame pokyčiui kliento organizacijoje. Mūsų klientai – daugiau nei 2000 Lietuvos ir tarptautinių įmonių.
Mokymai
-
Vadovavimas ir lyderystė
SusisiekiteSiūlome platų mokymų spektrą ir pradedantiems, ir patyrusiems vadovams, siekiantiems ugdyti lyderystės įgūdžius: telkti ir kurti tvarius ryšius su komanda, planuoti ir organizuoti darbą, motyvuoti darbuotojus.
Vadovavimas pradedantiesiems
Neretai komandų lyderiai ir vidurinės grandies vadovai yra viena silpniausių grandžių organizacijoje. Iš specialistų išaugę vadovai stokoja pagrindinių vadovavimo įgūdžių: komandos laiko planavimo ir organizavimo, delegavimo, grįžtamojo ryšio teikimo, ryšio su darbuotojais kūrimo, darbuotojų motyvavimo. Pagrindinis šių mokymų tikslas – padėti dalyviams suformuoti esminius vadovavimo įgūdžius. Mokymuose apstu tam skirtų praktinių užduočių.Vadovavimas pažengusiems
Vadovui keletą metų darbuojantis komandoje, sukuriama sava darbų organizavimo ir darbo su žmonėmis praktika. Paprastai patyrę vadovai nori pasitikrinti, ar teisingai taiko vadovavimo įrankius, kokios yra naujausios pasaulinės vadovavimo praktikos, diskutuoti su kitais vadovais, kaip spręsti darbe kylančius iššūkius.
Lyderystė
Šiuolaikinėje organizacijoje norima, kad vadovai būtų lyderiai, telkiantys organizacijos žmones bendram tikslui pasiekti. Žmonės savanoriškai seka paskui lyderius, traukiančius vizija, autoritetu, asmeninėmis savybėmis. Lyderystės mokymuose didžiausią dėmesį skiriame lyderio vidiniams resursams, lyderio-sekėjo santykio reikšmei ir vizijai.
Darbuotojų veiklos vertinimas ir grįžtamojo ryšio kultūra
Darbuotojų veiklos vertinimo sistema – tai rūbas, kuris turi būti pasiūtas kiekvienai organizacijai individualiai, pagal jos veiklos sritį, organizacinę kultūrą ir vertybes, darbuotojų veiklos vertinimo patirtį. Šiuose mokymuose analizuojame naujausias darbuotojų veiklos vertinimo sistemų tendencijas ir principus, aiškinamės, kaip įdiegti arba tobulinti darbuotojų veiklos vertinimo sistemą organizacijoje, kaip organizuoti ir vesti darbuotojų veiklos vertinimo pokalbius.
-
Žmogiškųjų išteklių valdymas
SusisiekiteKoks bebūtų jūsų kompanijos verslas, organizacijos kultūra turi būti puoselėjama, o žmogiškieji ištekliai valdomi taip, kad darbuotojų lūkesčiai ir strateginiai verslo tikslai sutaptų. Tai iššūkis, kurį galite išspręsti kartu su mumis.
Strateginė darbuotojų paieška ir atranka
Dažnai žmogiškųjų išteklių užtikrinimas kompanijoje yra reaktyvi veikla, atliepiant į nelauktas žmogiškųjų išteklių problemas, nepriklausanti nuo organizacijos strategijos ir išorės situacijos.
Šiuose mokymuose nagrinėsime strateginius žmogiškųjų išteklių užtikrinimo aspektus, žmogiškųjų išteklių samdymo sutartis: darbo, personalo nuomos, konsultantų samdos, analizuosime atrankos ir paieškos strategiją: procesą, metodus, sprendimų priėmimą, personalo išlaikymo klausimus. Mokymuose kartu parengsime su kompanijos tikslais susietą žmogiškųjų išteklių užtikrinimo strategiją, kuri taps Jūsų sėkmės bei verslo plėtros dalimi.
Strateginė darbuotojų paieška ir atranka
Darbuotojų veiklos valdymas, talentų ugdymas
Organizacijos sėkmei svarbu užtikrinti darbuotojų pamainą svarbiausioms pozicijoms, o taip pat valdyti talentų vystymo procesą, pastebėti ir išlaikyti geriausius kompanijos žmones.
Šiuose mokymuose nagrinėsime strateginius personalo planavimo, vystymo ir talentų valdymo aspektus, esmines kompetencijas organizacijoje, mokymąsi organizacijoje, karjeros vystymo ir talentų valdymo klausimus.
Darbuotojų veiklos valdymas, talentų ugdymas
Darbuotojų motyvavimas
Darbuotojų motyvacija darbe ypač reikšminga organizacijai. Aukšta darbuotojų motyvacija leidžia pasiekti geriausius rezultatus, skatina darbuotojų įsipareigojimą, gerina klimatą darbe, kuria tamprius tarpusavio ryšius, mažina darbuotojų kaitą, o galiausiai tai reiškia laimingą ir pilnavertį gyvenimą mums visiems.
Šiuose mokymuose nagrinėsime darbuotojų poreikius darbe, pasitenkinimą darbu ir gerovę. Kartu atsakysime į klausimus, kaip organizacija galėtų skatinti kiekvieną narį realizuoti visą savo potencialą, kokia turi būti darbuotojų motyvavimo sistema, kaip darbuotojų motyvavimo sistema turi derėti su bendra organizacijos žmogiškųjų išteklių strategija.
Darbuotojų veiklos vertinimas ir grįžtamojo ryšio kultūra
Darbuotojų veiklos vertinimo sistema – tai rūbas, kuris turi būti pasiūtas kiekvienai organizacijai individualiai, pagal jos veiklos sritį, organizacinę kultūrą ir vertybes, darbuotojų veiklos vertinimo patirtį. Šiuose mokymuose analizuojame naujausias darbuotojų veiklos vertinimo sistemų tendencijas ir principus, aiškinamės, kaip įdiegti arba tobulinti darbuotojų veiklos vertinimo sistemą organizacijoje, kaip organizuoti ir vesti darbuotojų veiklos vertinimo pokalbius.
-
Asmeninis efektyvumas
SusisiekiteDabartinėje dinamiškoje verslo aplinkoje asmeninis efektyvumas, kurį formuoja socialiniai gebėjimai, tampa ypač aktualus. Vystydami savo socialinius gebėjimus tampame laimingesni, galime pasiekti daugiau ir asmeniniame, ir profesiniame gyvenime.
Viešasis kalbėjimas ir pristatymas
Dažnai mums skiriamos tik penkios minutės pristatyti pusmečio darbui. Kartais turime visus susirinkimo dalyvius įtikinti dėl savo sprendimo. Efektyvūs viešo pristatymo įgūdžiai padeda įkvėpti dešimtis, o kartais ir šimtus, žmonių, tapti asmeniu, kuriuo pasitikima ir kliaujamasi.
Šiame seminare mokysimės laisvai valdyti verbalinę ir neverbalinę kalbą, atsipalaiduoti ir pasitikėti savimi, formuluoti ir perteikti aiškią žinią, daryti įtaką ir kurti auditorijos pasitikėjimą mumis, pažinti, kas kuria įtampą, ir ją įveikti.
Viešasis kalbėjimas ir pristatymas
Laiko planavimas ir organizavimas
Geri laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai – efektyvaus darbuotojo bruožas. Gebantys formuoti tikslus ir prioritetus, atpažinti veiklas, kurios neproduktyviai valgo energiją, lengviau pasiekia užsibrėžtų rezultatų ir mėgaujasi darbo bei asmeninio gyvenimo balansu.
Šiuose mokymuose sužinosime, kaip tikslai gali tapti mūsų kelrodžiu į asmeninį efektyvumą, suprasime, kur prapuola mūsų laikas, išmoksime tinkamai planuoti savo laiką, tvarkytis su laiko vagimis, praktikuosimės efektyvaus delegavimo įgūdžių, mokysimės tinkamai elgtis su laiką švaistančiais pavaldiniais, kolegomis ir vadovais.
Streso ir konfliktų valdymas
Daugelis mūsų dirba nesaugioje ar netikėtumų pilnoje darbo aplinkoje, kur stresas ir konfliktai neišvengiami. Nuolat patiriama įtampa ir nesutarimai daro įtaką organizacijos sėkmei, griauna mūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą, sveikatą. Todėl ir streso valdymas, ir gebėjimas efektyviai spręsti konfliktus – būtini asmeniniai gebėjimai, leisiantys ramiai siekti savo tikslų, gyventi sveiką ir pilnavertį gyvenimą.
Šiuose mokymuose pažinsime, kas iš tiesų yra stresas, kaip jis daro įtaką priimamiems sprendimams, nagrinėsime, kaip kurti teigiamą atmosferą, atpažinti ir interpretuoti žmonių jausmus, sukurti bendradarbiavimo galimybes ir pasiekti bendrus susitarimus.
Emocinis intelektas
Dirbant su žmonėmis, valdyti emocijas itin svarbu. Emocijoms užplūdus, neretai į įvykį ar situaciją reaguojame impulsyviai, bet jau netrukus gailimės paskubėję.
Šiuose mokymuose ugdysime pagrindines emocinio intelekto kompetencijas: mokysimės pažinti save, lavinsime empatiją, ryšių su žmonėmis stiprinimo įgūdžius. Mokysimės kontroliuoti savo jausmus, motyvuoti save ir kitus, įveikti stresą, spręsti konfliktus, sveiku būdu išeiti iš sudėtingų situacijų.
-
Pardavimai ir derybos
SusisiekiteSiekiant aukščiausių verslo rezultatų nuolat kintančioje konkurencinėje aplinkoje, tenka susidurti su įvairiais iššūkiais, kuriuos sėkmingiau įveiksite pasitelkę derybų įgūdžius ir efektyviausias pardavimų strategijas.
Pardavimai pradedantiesiems
Mokymai skirti vadybininkams, pardavimų srityje dirbantiems pirmuosius metus.
Šiuose mokymuose nagrinėsime, kaip tapti pasitikinčiu savimi, motyvuotu ir orientuotu į sėkmę pardavėju; mokysimės taikyti pagrindinius pardavimo principus, efektyviai pateikti produktą pirkėjui, pasitelkiant produkto savybes ir naudą bei emocijas ir logiką ir, įveikus abejones, uždaryti pardavimą.
Pardavimai pažengusiems
Mokymai skirti patyrusiems pardavimų vadybininkams ir vadovams, dirbantiems ilgiau nei vienerius metus.
Šiuose mokymuose susipažinsime su naujausiais pardavimų metodais ir įrankiais, gilinsime pardavimų proceso žinias ir tobulinsime įgūdį valdyti jo etapus, pažinsime pirkėjo poreikius ir atrasime būdus juos patenkinti, mokysimės pristatyti prekės / paslaugos vertę klientui taip, kad būtų kuriama abipusė nauda.
Derybų menas
Derybų įgūdžiai – nepamainomi ir kasdienėse derybinėse situacijose, ir sprendžiant esminius verslo klausimus. Atlikdami įtraukiančias praktines užduotis įtvirtinsime naujus elgesio derybinėse situacijose įgūdžius, kurie lemia sėkmę derybose.
Šiuose mokymuose aiškinsimės, kaip teisingai pasiruošti deryboms, įvaldysime efektyviausias derybų vedimo technikas, išmoksime sėkmingai valdyti derybų eigą ir ramiai priimti efektyviausius sprendimus bei pasiekti bendrus susitarimus.
-
Strateginis organizacijų valdymas
SusisiekiteStrateginio organizacijų valdymo mokymų programos orientuotos į organizacijas, kurios siekia ilgalaikės ir darnios pažangos, tvaraus konkurencinio pranašumo.
Organizacijos kultūra ir vertybės
Organizacinė kultūra apima bendrus įsitikinimus, vertybes, normas ir elgesį, kurie formuoja žmonių bendravimą ir bendradarbiavimą įmonėje. Šie kultūriniai elementai daro įtaką sprendimų priėmimui, darbuotojų įsitraukimui ir bendrai verslo praktikai, vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį apibrėžiant organizacijos tapatybę.
Šiuose mokymuose aiškinsimės, koks turi būti ryšys tarp organizacijų kultūros ir verslo konteksto, kaip organizacijos kultūra turi prisidėti prie pokyčių valdymo. Nagrinėsime, kokie yra pagrindiniai organizacijos kultūros tipai organizacijose, kaip realiai organizacijoje įgyvendiname numatytas vertybes. Sužinosime, koks turi būti ryšys tarp organizacijos kultūros ir verslo strategijos.
Strateginis valdymas
Strateginis valdymas – tai nuolatinis organizacijos strategijos formavimo, įgyvendinimo ir vertinimo procesas, būtinas pasiekti ilgalaikių tikslų ir prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos. Strateginis valdymas apima stipriųjų ir silpnųjų organizacijos pusių įvertinimą, išorinių galimybių ir grėsmių nustatymą bei išteklių ir veiksmų suderinimą tam, kad būtų užtikrintas konkurencinis pranašumas.
Šiuose mokymuose aiškinsimės, kas yra organizacijos strategija ir kokia yra jos paskirtis, kaip konkuruoja organizacijos ir kaip sukuriamas konkurencinis pranašumas, aptarsime, kaip strategijos įgyvendinimas gali būti užtikrinamas susietų rodiklių lentelėmis, sužinosime, kokia yra vidurinės grandies vadovų rolė įgyvendinant organizacijos strategiją.
Strateginis mąstymas organizacijoje
Dinamiškame pasaulyje, kur svarbu užsitikrinti pranašumą tarp konkurentų, svarbiausia kompetencija tampa strateginis mąstymas, apimantis gebėjimą prisitaikyti prie kintančių aplinkybių ir priimti į ilgalaikę perspektyvą orientuotus sprendimus, numatyti galimybes ir iššūkius.
Šiuose mokymuose nagrinėsime, kaip priimti pasvertus verslo sprendimus, mokysimės visapusiškai įvertinti organizaciją ir ją supančią aplinką, aiškinsimės, kaip prisitaikyti prie pokyčių ir atpažinti aplinkos veiksnius, atveriančius galimybes įgyti konkurencinį pranašumą.
Pokyčių valdymas
Nuolat vykstantys pokyčiai ‒ neatsiejama kiekvienos užtikrintai pirmyn judančios organizacijos dalis. Tam, kad efektyviai juos valdytumėme, svarbu iš anksto numatyti šiuos pokyčius ir tinkamai jiems pasiruošti. Tačiau ne mažiau svarbu yra užtikrinti, kad visi, dalyvaujantys šiame procese, jaustųsi vieningos komandos dalimi.
Šiuose mokymuose aiškinsimės, kaip atskirti pokyčių tipus ir perprasti jų priežastis, mokysimės tinkamai pasirūpinti pokyčių komunikacija. Per praktines užduotis susipažinsime su vertingiausiais pokyčių valdymo įrankiais, lavinsime įgūdį efektyviai įveikti dažniausias pokyčio akivaizdoje iškylančias kliūtis.
-
Komunikacija
SusisiekiteEfektyvi vidinė ir išorinė komunikacija svarbi kiekvienos organizacijos sėkmei: informuoti ir susikalbantys darbuotojai lengviau priima pokyčius, įveikia iššūkius ir pasiekia bendrų tikslų, o kokybiškas atstovavimas organizacijai viešumoje prisideda stiprinant jos įvaizdį ir reputaciją.
Vadovo komunikacija
Darbuotojų, komandų lūkesčiai vadovo komunikacijai kiekvieną dieną auga, o tinkama vadovo komunikacija tampa neatskiriamu sėkmingo vadovavimo elementu. Tad tinkama ir efektyvi komunikacija – kasdienis vadovo rūpestis. Informuoti, išgirsti ir susikalbantys darbuotojai ne tik lengviau įveikia kasdienius iššūkius, bet ir labiau įsitraukia bei jaučia didesnį pasitenkinimą būdami organizacijos dalimi.
Bendravimas su žiniasklaida
Bendravimo su žiniasklaida įgūdžiai reikalingi visų lygių vadovams, specialistams ir sričių ekspertams, nes padeda pagerinti viešų pasirodymų kokybę, pasitikėjimą, sustiprina profesinį bei atstovaujamos organizacijos įvaizdį bei reputaciją. Bendrieji bendravimo su žiniasklaida įgūdžiai taip pat yra būtinas pagrindas toliau ugdant kompetencijas bendravimui sudėtingose ar krizinėse situacijose.
-
Projektų valdymas
SusisiekiteEfektyvus projektų valdymas – būtina sąlyga norint pasiekti užsibrėžtus tikslus, optimaliai naudoti išteklius ir užtikrinti skirtingų projekto dalyvių pastangų bendrą sėkmę.
Projektų valdymas
Sukurta pradedantiems projektų vadovams ar siekiantiems jais tapti, ši mokymų programa suteikia bazinių projektų valdymo žinių, atskleidžia projektų vadovo profesijos ir sertifikavimo subtilybes. Čia sužinosite apie tipines projektų valdymo procesų grupes nuo pat projekto inicijavimo iki jo pabaigos, gilinsitės į esmines projektų valdymo žinių sritis, aiškiau suvoksite projektų vadovo vaidmenį ir projekto valdymo gyvavimo ciklą. Po mokymų būsite pasirengę tolimesniam sertifikavimo etapui, žinosite, ko tikėtis egzaminuose.
-
Komandos stiprinimas
SusisiekiteJūsų pasirinkimui pristatome teminius seminarus, kurių pagrindinis tikslas – stiprinti komandą, leisti dalyviams patirti nepakartojamų įspūdžių, o tuo pačiu – prasmingai praleisti laiką.
Šviesos! Kamera! Veiksmas! – komanda kuria savo filmą
Filmo aikštelėje kiekvienas atlieka svarbią funkciją – reikalingi apšvietėjai ir grimeriai, režisieriai ir scenaristai, prodiuseriai ir aktoriai. Komandos nariai pasiskirstę užduotimis filmuoja kino filmą pagal pačių kurtą scenarijų. Galiausiai viską vainikuoja raudonas kilimas ir burbuliukai, rezultatas dėl kurio bendradarbiavote bus realus, laukia iškilminga filmo premjera.
Šviesos! Kamera! Veiksmas! – komanda kuria savo filmą
O! Tai mūsų istorija
Tai nepaprastas vienos dienos žygis – kelionė, kurią nueisite specialiai parinktu vaizdingu maršrutu su savo kolegomis. Čia vienas kilometras atspindi vienerius jūsų įmonės metus. Šioje kelionėje jums teks atlikti įvairias netikėtas užduotis, kurios pavers ją dinamiška, įdomia ir įsimintina. Kelionėje taip pat išgyvensite svarbiausius jūsų įmonės istorijos, legendos momentus: reorganizaciją ar susijungimą, įsimintiną šventę ar mokymus, ekonominę krizę ar pakilimą, naujo vadovo atėjimą – viską, kas turėjo įtakos tam, kokia jūsų organizacija šiandien.
Pojūčių teatras
Tai ypatingai interaktyvus, įtraukiantis teatrinis seminaras, suvokiamas visais pojūčiais: lytėjimu, uosle, skoniu, klausa, judesiu. Spektaklio „žiūrovas“ užrištomis akimis pasineria į kelionę, kurią jam sukūrė komandos draugai vakarėjančiame vasaros miške, ant gurgždančio smėlio prie jūros ar kvepiančioje pievoje naktį. Pojūčių spektaklis – tai nuostabi patyriminė dovana kolegoms.
Kartvelų kaimas
Vaizdingojo Sakartvelo kalnų atmosferoje – gražiame gamtos kampelyje susitinka du kartvelų kaimai. Naudojant neverbalinę kalbą, gestus, judesį, kartvelų-abrakadabra šneką ir ryškias emocijas siekiama įrodyti, kuris kaimelis yra sėkmingiau išlaikęs autentiškiausias tradicijas, augina ir gamina geriausią produkciją. Susigrūmus vyndariams, avių ir ožkų augintojams, puodžiams, kaimo seniūnams ir apskaitininkams, gruziniškas improvizacijas, emocingas derybas, geriausio gruzinų kaimo rinkimus vainikuoja visoms pusėms naudingas susitarimas, kuris sutvirtinamas kartveliškomis linksmybėmis, vynu ir lauže kepamu siurprizu..!
Mūsų komanda kaip…
Kas būtų komanda, jei ji būtų augalas? Daina? Šokis? Gyvūnas? Malonios improvizacijos, ieškojimai, užduotys atliekamos gyvoje vasaros gamtoje. Seminaro metu individualios ir komandos užduotys, gaga dance, dance&express šokio pratimai, weight-flow technika vandenyje, kiti fizinės veiklos iššūkiai privers dalyvius atsipalaiduoti, “pakraus” teigiama energija, padės pažinti save ir naujai pamatyti savo kolegas.
Vadovavimas pradedantiesiems
Vadovavimas pažengusiems
Vadovui keletą metų darbuojantis komandoje, sukuriama sava darbų organizavimo ir darbo su žmonėmis praktika. Paprastai patyrę vadovai nori pasitikrinti, ar teisingai taiko vadovavimo įrankius, kokios yra naujausios pasaulinės vadovavimo praktikos, diskutuoti su kitais vadovais, kaip spręsti darbe kylančius iššūkius.
Lyderystė
Šiuolaikinėje organizacijoje norima, kad vadovai būtų lyderiai, telkiantys organizacijos žmones bendram tikslui pasiekti. Žmonės savanoriškai seka paskui lyderius, traukiančius vizija, autoritetu, asmeninėmis savybėmis. Lyderystės mokymuose didžiausią dėmesį skiriame lyderio vidiniams resursams, lyderio-sekėjo santykio reikšmei ir vizijai.
Darbuotojų veiklos vertinimas ir grįžtamojo ryšio kultūra
Darbuotojų veiklos vertinimo sistema – tai rūbas, kuris turi būti pasiūtas kiekvienai organizacijai individualiai, pagal jos veiklos sritį, organizacinę kultūrą ir vertybes, darbuotojų veiklos vertinimo patirtį. Šiuose mokymuose analizuojame naujausias darbuotojų veiklos vertinimo sistemų tendencijas ir principus, aiškinamės, kaip įdiegti arba tobulinti darbuotojų veiklos vertinimo sistemą organizacijoje, kaip organizuoti ir vesti darbuotojų veiklos vertinimo pokalbius.
Strateginė darbuotojų paieška ir atranka
Dažnai žmogiškųjų išteklių užtikrinimas kompanijoje yra reaktyvi veikla, atliepiant į nelauktas žmogiškųjų išteklių problemas, nepriklausanti nuo organizacijos strategijos ir išorės situacijos.
Šiuose mokymuose nagrinėsime strateginius žmogiškųjų išteklių užtikrinimo aspektus, žmogiškųjų išteklių samdymo sutartis: darbo, personalo nuomos, konsultantų samdos, analizuosime atrankos ir paieškos strategiją: procesą, metodus, sprendimų priėmimą, personalo išlaikymo klausimus. Mokymuose kartu parengsime su kompanijos tikslais susietą žmogiškųjų išteklių užtikrinimo strategiją, kuri taps Jūsų sėkmės bei verslo plėtros dalimi.
Strateginė darbuotojų paieška ir atranka
Darbuotojų veiklos valdymas, talentų ugdymas
Organizacijos sėkmei svarbu užtikrinti darbuotojų pamainą svarbiausioms pozicijoms, o taip pat valdyti talentų vystymo procesą, pastebėti ir išlaikyti geriausius kompanijos žmones.
Šiuose mokymuose nagrinėsime strateginius personalo planavimo, vystymo ir talentų valdymo aspektus, esmines kompetencijas organizacijoje, mokymąsi organizacijoje, karjeros vystymo ir talentų valdymo klausimus.
Darbuotojų veiklos valdymas, talentų ugdymas
Darbuotojų motyvavimas
Darbuotojų motyvacija darbe ypač reikšminga organizacijai. Aukšta darbuotojų motyvacija leidžia pasiekti geriausius rezultatus, skatina darbuotojų įsipareigojimą, gerina klimatą darbe, kuria tamprius tarpusavio ryšius, mažina darbuotojų kaitą, o galiausiai tai reiškia laimingą ir pilnavertį gyvenimą mums visiems.
Šiuose mokymuose nagrinėsime darbuotojų poreikius darbe, pasitenkinimą darbu ir gerovę. Kartu atsakysime į klausimus, kaip organizacija galėtų skatinti kiekvieną narį realizuoti visą savo potencialą, kokia turi būti darbuotojų motyvavimo sistema, kaip darbuotojų motyvavimo sistema turi derėti su bendra organizacijos žmogiškųjų išteklių strategija.
Darbuotojų veiklos vertinimas ir grįžtamojo ryšio kultūra
Darbuotojų veiklos vertinimo sistema – tai rūbas, kuris turi būti pasiūtas kiekvienai organizacijai individualiai, pagal jos veiklos sritį, organizacinę kultūrą ir vertybes, darbuotojų veiklos vertinimo patirtį. Šiuose mokymuose analizuojame naujausias darbuotojų veiklos vertinimo sistemų tendencijas ir principus, aiškinamės, kaip įdiegti arba tobulinti darbuotojų veiklos vertinimo sistemą organizacijoje, kaip organizuoti ir vesti darbuotojų veiklos vertinimo pokalbius.
Viešasis kalbėjimas ir pristatymas
Dažnai mums skiriamos tik penkios minutės pristatyti pusmečio darbui. Kartais turime visus susirinkimo dalyvius įtikinti dėl savo sprendimo. Efektyvūs viešo pristatymo įgūdžiai padeda įkvėpti dešimtis, o kartais ir šimtus, žmonių, tapti asmeniu, kuriuo pasitikima ir kliaujamasi.
Šiame seminare mokysimės laisvai valdyti verbalinę ir neverbalinę kalbą, atsipalaiduoti ir pasitikėti savimi, formuluoti ir perteikti aiškią žinią, daryti įtaką ir kurti auditorijos pasitikėjimą mumis, pažinti, kas kuria įtampą, ir ją įveikti.
Viešasis kalbėjimas ir pristatymas
Laiko planavimas ir organizavimas
Geri laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai – efektyvaus darbuotojo bruožas. Gebantys formuoti tikslus ir prioritetus, atpažinti veiklas, kurios neproduktyviai valgo energiją, lengviau pasiekia užsibrėžtų rezultatų ir mėgaujasi darbo bei asmeninio gyvenimo balansu.
Šiuose mokymuose sužinosime, kaip tikslai gali tapti mūsų kelrodžiu į asmeninį efektyvumą, suprasime, kur prapuola mūsų laikas, išmoksime tinkamai planuoti savo laiką, tvarkytis su laiko vagimis, praktikuosimės efektyvaus delegavimo įgūdžių, mokysimės tinkamai elgtis su laiką švaistančiais pavaldiniais, kolegomis ir vadovais.
Streso ir konfliktų valdymas
Daugelis mūsų dirba nesaugioje ar netikėtumų pilnoje darbo aplinkoje, kur stresas ir konfliktai neišvengiami. Nuolat patiriama įtampa ir nesutarimai daro įtaką organizacijos sėkmei, griauna mūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą, sveikatą. Todėl ir streso valdymas, ir gebėjimas efektyviai spręsti konfliktus – būtini asmeniniai gebėjimai, leisiantys ramiai siekti savo tikslų, gyventi sveiką ir pilnavertį gyvenimą.
Šiuose mokymuose pažinsime, kas iš tiesų yra stresas, kaip jis daro įtaką priimamiems sprendimams, nagrinėsime, kaip kurti teigiamą atmosferą, atpažinti ir interpretuoti žmonių jausmus, sukurti bendradarbiavimo galimybes ir pasiekti bendrus susitarimus.
Emocinis intelektas
Dirbant su žmonėmis, valdyti emocijas itin svarbu. Emocijoms užplūdus, neretai į įvykį ar situaciją reaguojame impulsyviai, bet jau netrukus gailimės paskubėję.
Šiuose mokymuose ugdysime pagrindines emocinio intelekto kompetencijas: mokysimės pažinti save, lavinsime empatiją, ryšių su žmonėmis stiprinimo įgūdžius. Mokysimės kontroliuoti savo jausmus, motyvuoti save ir kitus, įveikti stresą, spręsti konfliktus, sveiku būdu išeiti iš sudėtingų situacijų.
Pardavimai pradedantiesiems
Mokymai skirti vadybininkams, pardavimų srityje dirbantiems pirmuosius metus.
Šiuose mokymuose nagrinėsime, kaip tapti pasitikinčiu savimi, motyvuotu ir orientuotu į sėkmę pardavėju; mokysimės taikyti pagrindinius pardavimo principus, efektyviai pateikti produktą pirkėjui, pasitelkiant produkto savybes ir naudą bei emocijas ir logiką ir, įveikus abejones, uždaryti pardavimą.
Pardavimai pažengusiems
Mokymai skirti patyrusiems pardavimų vadybininkams ir vadovams, dirbantiems ilgiau nei vienerius metus.
Šiuose mokymuose susipažinsime su naujausiais pardavimų metodais ir įrankiais, gilinsime pardavimų proceso žinias ir tobulinsime įgūdį valdyti jo etapus, pažinsime pirkėjo poreikius ir atrasime būdus juos patenkinti, mokysimės pristatyti prekės / paslaugos vertę klientui taip, kad būtų kuriama abipusė nauda.
Derybų menas
Derybų įgūdžiai – nepamainomi ir kasdienėse derybinėse situacijose, ir sprendžiant esminius verslo klausimus. Atlikdami įtraukiančias praktines užduotis įtvirtinsime naujus elgesio derybinėse situacijose įgūdžius, kurie lemia sėkmę derybose.
Šiuose mokymuose aiškinsimės, kaip teisingai pasiruošti deryboms, įvaldysime efektyviausias derybų vedimo technikas, išmoksime sėkmingai valdyti derybų eigą ir ramiai priimti efektyviausius sprendimus bei pasiekti bendrus susitarimus.
Organizacijos kultūra ir vertybės
Organizacinė kultūra apima bendrus įsitikinimus, vertybes, normas ir elgesį, kurie formuoja žmonių bendravimą ir bendradarbiavimą įmonėje. Šie kultūriniai elementai daro įtaką sprendimų priėmimui, darbuotojų įsitraukimui ir bendrai verslo praktikai, vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį apibrėžiant organizacijos tapatybę.
Šiuose mokymuose aiškinsimės, koks turi būti ryšys tarp organizacijų kultūros ir verslo konteksto, kaip organizacijos kultūra turi prisidėti prie pokyčių valdymo. Nagrinėsime, kokie yra pagrindiniai organizacijos kultūros tipai organizacijose, kaip realiai organizacijoje įgyvendiname numatytas vertybes. Sužinosime, koks turi būti ryšys tarp organizacijos kultūros ir verslo strategijos.
Strateginis valdymas
Strateginis valdymas – tai nuolatinis organizacijos strategijos formavimo, įgyvendinimo ir vertinimo procesas, būtinas pasiekti ilgalaikių tikslų ir prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos. Strateginis valdymas apima stipriųjų ir silpnųjų organizacijos pusių įvertinimą, išorinių galimybių ir grėsmių nustatymą bei išteklių ir veiksmų suderinimą tam, kad būtų užtikrintas konkurencinis pranašumas.
Šiuose mokymuose aiškinsimės, kas yra organizacijos strategija ir kokia yra jos paskirtis, kaip konkuruoja organizacijos ir kaip sukuriamas konkurencinis pranašumas, aptarsime, kaip strategijos įgyvendinimas gali būti užtikrinamas susietų rodiklių lentelėmis, sužinosime, kokia yra vidurinės grandies vadovų rolė įgyvendinant organizacijos strategiją.
Strateginis mąstymas organizacijoje
Dinamiškame pasaulyje, kur svarbu užsitikrinti pranašumą tarp konkurentų, svarbiausia kompetencija tampa strateginis mąstymas, apimantis gebėjimą prisitaikyti prie kintančių aplinkybių ir priimti į ilgalaikę perspektyvą orientuotus sprendimus, numatyti galimybes ir iššūkius.
Šiuose mokymuose nagrinėsime, kaip priimti pasvertus verslo sprendimus, mokysimės visapusiškai įvertinti organizaciją ir ją supančią aplinką, aiškinsimės, kaip prisitaikyti prie pokyčių ir atpažinti aplinkos veiksnius, atveriančius galimybes įgyti konkurencinį pranašumą.
Pokyčių valdymas
Nuolat vykstantys pokyčiai ‒ neatsiejama kiekvienos užtikrintai pirmyn judančios organizacijos dalis. Tam, kad efektyviai juos valdytumėme, svarbu iš anksto numatyti šiuos pokyčius ir tinkamai jiems pasiruošti. Tačiau ne mažiau svarbu yra užtikrinti, kad visi, dalyvaujantys šiame procese, jaustųsi vieningos komandos dalimi.
Šiuose mokymuose aiškinsimės, kaip atskirti pokyčių tipus ir perprasti jų priežastis, mokysimės tinkamai pasirūpinti pokyčių komunikacija. Per praktines užduotis susipažinsime su vertingiausiais pokyčių valdymo įrankiais, lavinsime įgūdį efektyviai įveikti dažniausias pokyčio akivaizdoje iškylančias kliūtis.
Vadovo komunikacija
Darbuotojų, komandų lūkesčiai vadovo komunikacijai kiekvieną dieną auga, o tinkama vadovo komunikacija tampa neatskiriamu sėkmingo vadovavimo elementu. Tad tinkama ir efektyvi komunikacija – kasdienis vadovo rūpestis. Informuoti, išgirsti ir susikalbantys darbuotojai ne tik lengviau įveikia kasdienius iššūkius, bet ir labiau įsitraukia bei jaučia didesnį pasitenkinimą būdami organizacijos dalimi.
Bendravimas su žiniasklaida
Bendravimo su žiniasklaida įgūdžiai reikalingi visų lygių vadovams, specialistams ir sričių ekspertams, nes padeda pagerinti viešų pasirodymų kokybę, pasitikėjimą, sustiprina profesinį bei atstovaujamos organizacijos įvaizdį bei reputaciją. Bendrieji bendravimo su žiniasklaida įgūdžiai taip pat yra būtinas pagrindas toliau ugdant kompetencijas bendravimui sudėtingose ar krizinėse situacijose.
Projektų valdymas
Sukurta pradedantiems projektų vadovams ar siekiantiems jais tapti, ši mokymų programa suteikia bazinių projektų valdymo žinių, atskleidžia projektų vadovo profesijos ir sertifikavimo subtilybes. Čia sužinosite apie tipines projektų valdymo procesų grupes nuo pat projekto inicijavimo iki jo pabaigos, gilinsitės į esmines projektų valdymo žinių sritis, aiškiau suvoksite projektų vadovo vaidmenį ir projekto valdymo gyvavimo ciklą. Po mokymų būsite pasirengę tolimesniam sertifikavimo etapui, žinosite, ko tikėtis egzaminuose.
Šviesos! Kamera! Veiksmas! – komanda kuria savo filmą
Filmo aikštelėje kiekvienas atlieka svarbią funkciją – reikalingi apšvietėjai ir grimeriai, režisieriai ir scenaristai, prodiuseriai ir aktoriai. Komandos nariai pasiskirstę užduotimis filmuoja kino filmą pagal pačių kurtą scenarijų. Galiausiai viską vainikuoja raudonas kilimas ir burbuliukai, rezultatas dėl kurio bendradarbiavote bus realus, laukia iškilminga filmo premjera.
Šviesos! Kamera! Veiksmas! – komanda kuria savo filmą
O! Tai mūsų istorija
Tai nepaprastas vienos dienos žygis – kelionė, kurią nueisite specialiai parinktu vaizdingu maršrutu su savo kolegomis. Čia vienas kilometras atspindi vienerius jūsų įmonės metus. Šioje kelionėje jums teks atlikti įvairias netikėtas užduotis, kurios pavers ją dinamiška, įdomia ir įsimintina. Kelionėje taip pat išgyvensite svarbiausius jūsų įmonės istorijos, legendos momentus: reorganizaciją ar susijungimą, įsimintiną šventę ar mokymus, ekonominę krizę ar pakilimą, naujo vadovo atėjimą – viską, kas turėjo įtakos tam, kokia jūsų organizacija šiandien.
Pojūčių teatras
Tai ypatingai interaktyvus, įtraukiantis teatrinis seminaras, suvokiamas visais pojūčiais: lytėjimu, uosle, skoniu, klausa, judesiu. Spektaklio „žiūrovas“ užrištomis akimis pasineria į kelionę, kurią jam sukūrė komandos draugai vakarėjančiame vasaros miške, ant gurgždančio smėlio prie jūros ar kvepiančioje pievoje naktį. Pojūčių spektaklis – tai nuostabi patyriminė dovana kolegoms.
Kartvelų kaimas
Vaizdingojo Sakartvelo kalnų atmosferoje – gražiame gamtos kampelyje susitinka du kartvelų kaimai. Naudojant neverbalinę kalbą, gestus, judesį, kartvelų-abrakadabra šneką ir ryškias emocijas siekiama įrodyti, kuris kaimelis yra sėkmingiau išlaikęs autentiškiausias tradicijas, augina ir gamina geriausią produkciją. Susigrūmus vyndariams, avių ir ožkų augintojams, puodžiams, kaimo seniūnams ir apskaitininkams, gruziniškas improvizacijas, emocingas derybas, geriausio gruzinų kaimo rinkimus vainikuoja visoms pusėms naudingas susitarimas, kuris sutvirtinamas kartveliškomis linksmybėmis, vynu ir lauže kepamu siurprizu..!
Mūsų komanda kaip…
Kas būtų komanda, jei ji būtų augalas? Daina? Šokis? Gyvūnas? Malonios improvizacijos, ieškojimai, užduotys atliekamos gyvoje vasaros gamtoje. Seminaro metu individualios ir komandos užduotys, gaga dance, dance&express šokio pratimai, weight-flow technika vandenyje, kiti fizinės veiklos iššūkiai privers dalyvius atsipalaiduoti, “pakraus” teigiama energija, padės pažinti save ir naujai pamatyti savo kolegas.