Apie mus

Profesionalumu ir meile darbui prisidedame prie kliento siekiamo pokyčio

ALISA MANAGEMENT LABORATORY – tarptautinė, žinias kurianti organizacijų sprendimų bendrovė. Mūsų paslaugos: visų grandžių darbuotojų mokymai, personalo paieška ir atranka, darbuotojų vertinimas, organizacijų tyrimai ir valdymo sprendimai. Veikiame Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Skandinavijoje.

Mūsų misija

Profesionalumu ir meile darbui prisidedame prie kliento siekiamo pokyčio.

Vertybės

Profesionalumas

Mums ne vis vien, kaip dirbame. Darbą atliekame kaip įmanoma geriau. Stengiamės, kad viskas, ką darome, būtų padaryta puikiai, aukščiausiu lygiu. Didžiuojamės aukščiausia paslaugų, produktų kokybe, o klientams ji teikia malonumą ir saugumą. Profesionalumas apima ir ekspertiškumą: užtikriname, kad mūsų žinios – naujos ir aktualios.

Bendruomeniškumas

Mums gera dirbti kartu. Esame profesionalų komanda, kurioje gerbiame vienas kitą, dalinamės žiniomis, informacija, grįžtamuoju ryšiu. Mus vienija mūsų vertybės. Kompanija rūpinasi darbuotojų gerove, o darbuotojai rūpinasi kompanijos ir klientų gerove. Klientams gera dirbti su mumis. Apgalvodami ir pasiruošdami, stengiamės padaryti daugiau nei klientas tikisi. Aptarnaudami klientą, visuomet pridėsime papildomą „saują braškių“. Rūpinamės mūsų bendruomene.

Nuolatinis tobulėjimas

Nuolat augame, kaupiame žinias, jas taikome praktikoje iš karto. Esame savo sričių ekspertai, žinių pionieriai. Formuojame ir kitų nuomonę bei žinias. Į žinias žvelgiame kritiškai, jas išbandome, tikriname, atliekame tyrimus – patys kuriame žinias. Kaip darbdavys, rūpinamės darbuotojų kompetencijos auginimu.

Rezultatas

Mūsų vertybės neturėtų prasmės, jei nebūtų pasiektas rezultatas. Rezultatas – tai įmonės įgyvendinti tikslai, darbuotojų asmeniniai pasiekimai, pokytis, sukurtas klientų organizacijose ir gyvenimuose. Mūsų įsipareigojimas rezultatui – maksimalus. Rezultato siekiame su malonumu, ugnele. Be pasitenkinimo procesu, pats rezultatas tampa beprasmis. Taigi deriname malonų ir džiaugsmingą procesą bei rezultatą. Sėkmė lygu džiaugsmas ir malonumas dirbti plius rezultatas.

Komanda

Norite tapti mūsų profesionalios komandos dalimi? Jums rūpi padėti klientams įgyvendinti pokytį? Norite apsvarstyti galimą partnerystę?
Susisiekite
Dr. Alisa Miniotaitė

Bendrovės įkūrėja ir vadovė

Mantas Cegelskas

Konsultantas, mokymų vedėjas

Simonas Girdzijauskas

Konsultantas, mokymų vedėjas

Joseph O’Connor

Tarptautinės koučingo bendruomenės (ICC) įkūrėjas, treneris, vadovų koučeris ir konsultantas

Laura Makelė

Konsultantė, mokymų vedėja

Tomas Černiauskas

Mokymų vedėjas

Kirilas Glušajevas

Mokymų vedėjas

Lina Venskaitytė

Mokymų vedėja

Saulius Kavoliūnas
Saulius Kavoliūnas

Mokymų vedėjas

Kristina Kvietkauskaitė

Konsultantė, HR komandos vadovė

Ema Grigaitytė

HRIZER produkto vadovė

Rasa Plerpaitė

Atrankų specialistė

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.