Atvirieji mokymai

Įgykite reikiamus įgūdžius ir kelkite kvalifikaciją individualiai.

Profesionalūs mokymų vedėjai kuria dalyviams jaukią, dinamišką, intriguojančią ir pilną spalvų aplinką, kurioje lengva mokytis, atrasti ir kurti. Į mokymus susirenka darbuotojai ir specialistai iš įvairių organizacijų, todėl čia daug diskusijų ir patirties mainų.

Mokymų kategorijos

Mokymų vedėjų patirtis, individualus dėmesys ir didelis praktikos kiekis mokymų metu, suteikia galimybę stiprinti Jums aktualius profesinius bei asmeninius įgūdžius.

Artėjantys mokymai

Rekomenduojame

Viešojo kalbėjimo dirbtuvės

Vilnius
2023 m. spalio 10 d. | Mantas Cegelskas

Iškalbos menas tobulinamas praktikuojant. Viešojo kalbėjimo dirbtuvės skirtos norintiems įveikti scenos baimę, laisvai jaustis prieš auditoriją, sakyti įsimintinas kalbas, efektyviai pristatyti informaciją ir kurti ryšį su klausytoju.

89  Į krepšelį
Bestseleris

Praktiniai vadovavimo mokymai

Vilnius
2023 m. lapkričio 15-16 d. ir gruodžio 6 d. | Dr. Alisa Miniotaitė, Simonas Girdzijauskas, Laura Makelė

Trijų dienų vadovavimo mokymai – siekiantiems atnaujinti arba įgyti naujų vadovavimo įgūdžių, stiprinti darbo su žmonėmis kompetencijas praktiškai. Mokymuose išbandysite esminius šiuolaikinius vadovavimo įrankius, kurie naudingi sprendžiant kasdienius vadovo iššūkius bei siekiant komandos ir (arba) organizacijos tikslų. Vadovai dirba grupėje, analizuoja verslo atvejus, susipažįsta su šiuolaikinėmis vadovavimo praktikomis, išbando vadovavimo įrankius, gauna daug mokymų vedėjo įžvalgų ir rekomendacijų.

890  Į krepšelį
Rekomenduojame

Darbuotojų veiklos vertinimas ir grįžtamojo ryšio kultūra

Vilnius
2023 m. lapkričio 29 d. | Dr. Alisa Miniotaitė

Baigaintis metams, ateina laikas vertinti komandos narių nueitą kelią, kelti  augimo ir tobulėjimo tikslus, kurti veiksmų planus, kurie leistų užtikrinti kokybišką darbą ateityje. Kad visa tai netaptų iššūkiu, kviečiame tinkamai pasiruošti. Mokymuose išbandysite patikrintas ir efektyvias pokalbių vedimo technikas, kurias įvaldę sklandžiai vesite metinius arba ugdančiuosius pokalbius.

225  Į krepšelį
Rekomenduojame

Emocinis intelektas: kaip dirbti su žmonėmis?

Vilnius
2023 m. gruodžio 5 d. | Simonas Girdzijauskas

Lavinti emocinį intelektą ir išlikti emociškai atspariems svarbu ir vadovams, ir specialistams, dirbantiems su žmonėmis. Išbandykite veiksmingas emocijų valdymo strategijas ir technikas, kurios padės išlaikyti šaltą protą ir ramiai priimti sprendimus sudėtingose situacijose, išsaugant darbų ryšį su kolegomis ir klientais.

129  Į krepšelį
Filtras
Mokymų vedėjai
Kategorijos
Vieta

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.