Atvirieji mokymai

Įgykite reikiamus įgūdžius ir kelkite kvalifikaciją individualiai.

Profesionalūs mokymų vedėjai kuria dalyviams jaukią, dinamišką, intriguojančią ir pilną spalvų aplinką, kurioje lengva mokytis, atrasti ir kurti. Į mokymus susirenka darbuotojai ir specialistai iš įvairių organizacijų, todėl čia daug diskusijų ir patirties mainų.

Mokymų kategorijos

Mokymų vedėjų patirtis, individualus dėmesys ir didelis praktikos kiekis mokymų metu, suteikia galimybę stiprinti Jums aktualius profesinius bei asmeninius įgūdžius.

Artėjantys mokymai

Naujas

Neuromokslo žinių taikymas koučinge

Vilnius
2024 m. rugsėjo 4-6 d. ir rugsėjo 25-27 d. | Joseph O’Connor

Šiuose mokymuose įgysite naujausių neuromokslo žinių, suprasite jų poveikį asmenybės ugdyme, koučinge, vadyboje. Šios žinios leis naujai pažvelgti į koučingo procesą, atnaujinti koučingo įrankius ir metodus. Suprasdami, kaip iš tiesų veikia smegenys, galėsite padėti sau, darbuotojams ir klientams veikti išmintingai, užtikrintai priimti sprendimus. Po šių mokymų naujai suvoksite tikslo, vertybių, emocijų, įsitikinimų ir kitus koučingo procese nagrinėjamus klausimus, papildę koučingo įrankių arsenalą, įgysite konkurencinį pranašumą rinkoje. Mokymai vyks ANGLŲ KALBA

2160  Į krepšelį
Rekomenduojame

Emocinis intelektas: kaip dirbti su žmonėmis?

Vilnius
2024 m. spalio 3 d. | Simonas Girdzijauskas

Lavinti emocinį intelektą ir išlikti emociškai atspariems svarbu ir vadovams, ir specialistams, dirbantiems su žmonėmis. Išbandykite veiksmingas emocijų valdymo strategijas ir technikas, kurios padės išlaikyti šaltą protą ir ramiai priimti sprendimus sudėtingose situacijose, išsaugant darbų ryšį su kolegomis ir klientais.

129  Į krepšelį
Bestseleris

ICC koučingo mokymai

Vilnius
2024 m. spalio 15-18 d. ir lapkričio 19-22 d. | Dr. Alisa Miniotaitė

Koučingas – galingas įrankis, padedantis siekti profesinių ir asmeninių tikslų. Koučingo metodika leidžia apibrėžti norimą rezultatą, parengti efektyvų veiksmų planą, įsivertinti iššūkius, motyvuoti save kelyje į tikslą. Praktikuodami koučingą išmokstame klausyti ir suprasti save bei kitus, reikiamu laiku sau ir kitiems užduoti tinkamus klausimus, kurti ryšį bei dialogą. Koučingo metodas skatina veikti jau dabar, neatidėliojant siekti trokštamų rezultatų ir sėkmės.

1900  Į krepšelį
Filtras
Mokymų vedėjai
Kategorijos
Vieta

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.