Koučingas

Žengti ta kryptimi, kurią patys renkatės

Koučingas – konkretus konsultavimo metodas, kurio tikslas – padėti žmogui pasikeisti, kaip jis nori, ir padėti jam eiti ta kryptimi, kurią jis renkasi. Tai koučerio ir kliento partnerystė, kurioje naudodamas konkrečius įrankius koučeris padeda klientui išgyventi geriausia, pasiekti norimų rezultatų asmeniniame bei profesiniame gyvenime.

Koučingo mokymai

ICC koučingo mokymai – tai unikali patirtis ir galimybė įgyti naujus įgūdžius, o tuo pačiu prisijungti prie tarptautinės koučerių bendruomenės – ICC (International Coaching Community). ICC koučingo mokymai – tai aukštos kokybės standartizuota tarptautinė programa, dėstoma 78-iose pasaulio valstybėse.

Neuromokslo žinių taikymas koučinge

Pasaulinio lygmens mokymų vedėjas atvyksta į Lietuvą! Kviečiame į koučingo mokymus su Tarptautinės koučingo bendruomenės (ICC) įkūrėju, treneriu, vadovų koučeriu ir konsultantu Josephu O’Connoru. Registruojantis iki 2024 m. rugpjūčio 1 d. taikoma 10 proc. nuolaida. Nuolaida pritaikoma automatiškai įsidėjus prekę į krepšelį. ICC nariams taikoma papildoma 5 proc. nuolaida, dėl nuolaidos kodo siųskite užklausą.  

Sužinokite daugiau

ICC koučingo mokymai

Koučingas – galingas įrankis, padedantis siekti profesinių ir asmeninių tikslų. Koučingo metodika leidžia apibrėžti norimą rezultatą, parengti efektyvų veiksmų planą, įsivertinti iššūkius, motyvuoti save kelyje į tikslą. Praktikuodami koučingą išmokstame klausyti ir suprasti save bei kitus, reikiamu laiku sau ir kitiems užduoti tinkamus klausimus, kurti ryšį bei dialogą. Koučingo metodas skatina veikti jau dabar, neatidėliojant siekti trokštamų rezultatų ir sėkmės. Speciali kaina išankstinei registracijai – 1900 EUR. Kainos pasiūlymas galioja iki 2024 m. liepos 15 d. Įprasta mokymų kaina 2400 EUR.  

Sužinokite daugiau

Vadovų koučingo mokymai

Vadovų koučingo (Executive Coaching) mokymuose mokoma sisteminio koučingo. Vadovas visuomet yra sistemos dalis, tad šiuose mokymuose žvelgiama į sistemą, kurią aplink save kuria arba kurios dalimi yra vadovas. Mokymuose ne tik praktikuojami vadovų koučingo įrankiai, bet ir nagrinėjami verslo atvejai, lyderystės mokyklos. Įgytos žinios naudingos kiekvienam vadovui, verslo lyderiui, koučeriui.

Sužinokite daugiau

Gyvenimo koučingo mokymai

Gyvenimo koučingas prasideda nuo asmeninio gyvenimo klausimų. Tačiau praktikoje asmeninis ir profesinis gyvenimas – neatsiejami. Šie antrojo lygio koučingo mokymai sukurti taip, kad koučeriai galėtų padėti žmonėms subalansuoti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą bei siekti norimų tikslų. Gyvenimo koučingo mokymai reikalingi ir vadovų koučingo specialistams, kadangi daugumai vadovų trūksta balanso gyvenime.

Sužinokite daugiau

Komandų koučingo mokymai

Darnių, kūrybingų ir efektyvių profesinių komandų formavimui reikalingi aukštos kvalifikacijos ir specializacijos koučeriai. Kai komandos dirba sklandžiai, darbuotojai jaučiasi patenkinti, verslo organizacijų rezultatai auga. Komandų koučingas veikia kaip gerai patikrintas verslo katalizatorius. Komandų koučeris užduoda galingus klausimus, atiduoda atsakomybę ir nuosavybės jausmą už rezultatą komandai, rūpinasi procesu, motyvuoja per mokymąsi.

Sužinokite daugiau

Individualus koučingas

Individualaus koučingo paslauga – tai koučingo sesijų ciklas. Koučingo sesijoje klientas kartu su koučeriu sprendžia jam rūpimus profesinio ar asmeninio gyvenimo klausimus.

Komandų koučingas

Pagrindinis komandų koučingo tikslas pasiekti maksimalią komandos darną ir efektyvumą, šiai motyvuotai ir džiaugsmingai siekiant bendrų tikslų, užtikrinančių verslo sėkmę. To pasiekiama vystant komandos atsakomybės už rezultatą jausmą, motyvuojant per mokymąsi bei stiprinant kolegų tarpusavio ryšį. 

Sužinokite daugiau

Vadovų koučingas

Šios koučingo sesijos skirtos vadovams, siekiantiems ištobulinti vadovavimo įgūdžius, sužinoti savo stipriąsias puses bei atrasti asmeninio tobulėjimo kryptį. Įsivardiję tikslus, vertybes ir sudarę konkretų asmeninio tobulėjimo planą, būsite pasiruošę tapti efektyviu ir savimi pasitikinčiu lyderiu, vedančiu komandą ir verslą pirmyn.  

Sužinokite daugiau

Karjeros koučingas

Mąstantiems apie profesinius pokyčius gali kilti įvairių klausimų. Nuo ko pradėti darbo paiešką? Kaip objektyviai įvertinti savo galimybes darbo rinkoje? Kokios mano stipriosios ir tobulintinos savybės? Karjeros koučingo sesijų metu padėsime pasiruošti kelionei į profesinę sėkmę, suteiksime informacijos apie darbo rinką, drauge įsivardinsime tikslus ir susidėliosime veiksmų planą.

Sužinokite daugiau

Individualus koučingas

Individualaus koučingo ciklą sudaro asmeninės sesijos, skirtos išsigryninti karjeros, profesinius, asmeninius gyvenimo tikslus. Kadangi asmeninis ir profesinis gyvenimas neišvengiamai persipina, šių koučingo sesijų metu įgysite įrankių, padėsiančių užtikrinti bei išlaikyti tinkamą balansą ir išmokti įveikti tiek karjeros, tiek asmeninius iššūkius. 

Sužinokite daugiau

ICC koučeriai

Dr. Alisa Miniotaitė

Bendrovės įkūrėja ir vadovė

Kristina Kvietkauskaitė

Konsultantė, HR komandos vadovė

Simonas Girdzijauskas

Konsultantas, mokymų vedėjas

Laura Makelė

Konsultantė, mokymų vedėja

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.