konfliktu valdymas mokymai
Konfliktų valdymas
2020-03-20
Main Image Construction Seasonal Workers Comp e1561538650595
Atstovybės vadovas (-ė), Švedija (iki 20.06.20)
2020-03-29

Ir sākusies otrā karantīnas nedēļa. Kas notika mūsu organizācijā pirmās nedēļas laikā?

jeff sheldon Tymrm3l36Dk unsplash e1585042148774

Tas, viennozīmīgi, ir šoks ne tikai mūsu klientiem, bet arī mums. Visiem šobrīd ir bažas: kompānijas steidzami regulē administratīvus un tehniskus procesus, vecāki organizē bērnu aprūpi un izglītību, un citi jautājumi, ar kuru risināšanu mēs parasti nesastopamies.

Šodien, mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir nodrošināt nepārtrauktu pakalpojumu sniegšanu klientiem: apmācības, personāla atlasi un konsultācijas.

Pagājušajā nedēļā man izdevās pilnīgi pārslēgties uz attālinātu apmācības formātu. Izrādījās, ka tas ir jautrs, pievilcīgs un omulīgs veids. Ekrānā var redzēt vairākas bildes ar smaidošām dalībnieku sejām un ir iespēja strādāt un mācīties paliekot savā komforta zonā – mājās.

Protams, mums ir jāatzīst, ka darba apjoms ir mainījies. Krīze ietekmēja rādītājus. Vispārīga situācija biznesiem ir nedroša un, tādēļ, tekošie projekti tiek apturēti vai “iesaldēti”. Daži uzņēmumi ir pārtraukuši personāla meklēšanu, jo nezina kādi tieši amati rezultātā būs kaitēti. Citi uzņēmumi, vienkārši, pieliek bez vadītājiem un speciālistiem, jo šādos apstākļos gandrīz nav iespējams piesaistīt labus darbiniekus. Ir tomēr uzņēmumi, kas turpina strādāt kā parasti, galvenokārt tie ir IT uzņēmumi.

Sākumā, mēs domājām, ka karantīnā mums būs pietiekami daudz laika, lai izstrādātu jaunas apmācību programmas, kurus mēs varēsim ievest vasarā. Tomēr, mēs redzam, ka darba ir tik daudz, ka pie kaut kā jauna mēs varam strādāt tikai naktī. Mūsu šodienas mērķi ir reorganizēt darbu, efektīvi komunicēt ar klientiem un vadīt attālinātas apmācības.

Pagājušajā nedēļa mēs uztraucāmies, ka paliksim bez darba, bet tagad jau saņemam pieprasījumus. Atbildot uz tiem, mēs piedāvājam 4 jaunas attālinātas apmācību programmas:

  • Komandas attālināta darba organizēšana;
  • Līderība krīzes laikā;
  • Emocionālā inteliģence: kā vienoties ar sevi un citiem un virzīties tālāk;
  • Koučinga ABC;

Informācija par apmācībām būs pieejama tuvākajā laikā.

Mēs turpinām strādāt. Uz drīzu tikšanos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Cart
  • No products in the cart.