ALISA MANAGEMENT LABORATORY | Viešas kalbėjimas
Kvietimas teikti paraiškas ES paramai gauti – priemonė E-verslas LT
2015-07-29
Efektyvus pardavimas
2015-10-09

Viešas kalbėjimas

Viešas kalbėjimas

2015 10 01 VILNIUS

Išmoksite

  • atsipalaiduoti ir pasitikėti savimi;
  • laisvai valdyti savo verbalinę ir neverbalinę kalbą;
  • formuluoti ir perteikti aiškią žinią;
  • daryti įtaką ir kurti auditorijos pasitikėjimą Jumis;
  • pažinti, kas kuria įtampą ir kaip ją įveikti.

Mokymų nauda

  • Labiau pasitikėsite savimi, laisvai jausitės savo asmeniniame kūne, mokėsite atsipalaiduoti ir valdyti įtampą. Galėsite valdyti ir išnaudoti verbalinės ir neverbalinės kalbos potencialą, improvizuoti ir drąsiai kalbėti viešai bei savo kalba daryti įtaką.

Mokymų kaina

  • 130 Eurų be PVM registruojantis iki rugsėjo 24 d.
  • 150 Eurų registruojantis vėliau
Į mokymų kainą įskaičiuota gera nuotaika, dalyvio medžiaga, kavos pertraukos ir pietūs.

Mokymų paskirtis

  • Mokymai skirti tiems, kurie siekia pažinti ir valdyti patiriamą stresą, pažinti savo ir kitų jausmus, džiaugtis gyvenimu bei ramiai priimti sprendimus.

Lektorius

Dr. Alisa Miniotaitė

UAB „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“ įkūrėja, Academy of Management ir International Leadership Association narė, Lietuvos psichodramos asociacijos narė, sertifikuota ICC koučerė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja, stažavosi Danijos, Norvegijos ir JAV Universitetuose.

Alisos tyrimų ir profesinių interesų sritis – vadovavimas ir lyderystė, organizacijų elgsena. Daugiau nei 10 metų Alisa konsultuoja Lietuvos ir užsienio kompanijas, veda mokymus jų darbuotojams.

Lektorius

Mantas Cegelskas

Profesionalus aktorius, įgijęs aktorinio meistriškumo magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Specializuojasi komandos formavimo, viešo kalbėjimo, streso įveikimo srityse. Mantas taip pat dirba teatro pedagogu LMTA "Mažojoje teatro akademijoje", teatro laboratorijoje „Teatras labaratorum“, vadovauja jaunimo studijai „Teatroforma“, yra kvalifikuotas Grundvig šokio pedagogikos ekspertas. Sukūrė ne vieną vaidmenį kino ir televizijos projektuose.

Netikėtas mokslininkės ir aktoriaus duetas sujungia atrodytų nesuderinamus dalykus - mokslą ir meną. Papildydami vienas kitą, Alisa ir Mantas kuria seminarų dalyviams jaukią, dinamišką, intriguojančią ir pilną spalvų aplinką, kurioje lengviau mokytis, atrasti ir kurti. Įgytas vertingas žinias papildo puiki nuotaika ir daug emocijų. Šiuos du lektorius jungia noras pasidalinti savo patirtimi su kitais, nuolat tobulėti ir ieškoti naujų formų. Jiems svarbiausia, kad seminarų dalyviams būtų gera prasmingai dirbti kartu.

Registruokitės jau šiandien!

Daugiau informacijos el. paštu info@amlaboratory.com
arba telefonu +370 5 210 7 027.

Artimiausi mokymai

2019 11 13

Vilnius

2019 11 13

Vilnius

2019 11 13

Vilnius

2019 11 13

Vilnius


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *